Naujienos

2012-02-20 - Klaipėdos valdininkai kyla į kovą už trispalves

Vasario 16-ąją uostamiesčio gatves apvažinėję viešosios tvarkos prižiūrėtojai liko nustebinti: gausybės pastatų savininkų pamiršo išsikelti trispalvę.

Kaip pasakojo Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vedėja Kristina Vintilaitė, vėliavas Valstybės atkūrimo dieną buvo pamiršusios ne tik įvairios kompanijos, bet ir bankai, kelios valstybinės institucijos.

Pastebėta, kad vėliavas iškelti užmiršo ir daugiabučių gyventojai, ypač gyvenantys naujuose kvartaluose. K.Vintilaitė nusistebėjo, kad kai kuriuose individualių namų rajonuose senų medinių namelių šeimininkai trispalves išsikėlė, naujų pastatų savininkai šventę ignoravo.

Už neiškeltą valstybinę vėliavą gresia arba įspėjimas, arba bauda nuo 10 iki 30 Lt. Valstybės ir savivaldybės įstaigoms bauda – dvigubai didesnė. Valdininkų teigimu, tokios nedidelės baudos menkai paveikia prasižengėlius.

Vasario 16-ąją miestą apžiūrėję valdininkai negalėjo surašyti protokolų, nes ši dieną jiems buvo ne darbo diena.

Nuspręsta, kad kovo 11-ąją bus prašoma savivaldybės administracijos direktorės priskirti keliems Viešosios tvarkos specialistams šią dieną prie dirbamų. Žada, kad bus atidžiau tikrinama, kiek gyventojų ir įmonių išsikėlė vėliavas. Informaciją apie pažeidėjus žadama viešinti. Tikimasi, kad tokiu būdu pavyks labiau pažaboti prasižengėlius.


Šaltinis: www.15min.lt

Grįžti atgal